Na skrzydłach Ducha Świętego – ebook o Jerozolimie

Na skrzydłach Ducha ŚwiętegoŚmiało można stwierdzić, że żadne inne miasto na świecie nie budzi tak ogromnych  emocji jak Jerozolima. Nigdzie indziej teraźniejszość nie jest tak silnie mocno  zakorzeniona w historii jak jest to tutaj w ziemi świętej. Przekonała się o tym również pani Iwona Konarzewska-Bulczyńska autorka książki „Na skrzydłach Ducha Świętego”, która postanowiła swoją przygodę z Jerozolimą opisać.

W książce opisała najważniejsze jej zdaniem wydarzenia, miejsca które warto odwiedzić oraz kilka zabawnych sytuacji jakie mają miejsce podczas jej pobytu. W książce wiele jest opisów podobnych do tego „Przed ołtarzem w bazylice jest wielka kamienna poorana skalistymi kształtami bryła. To na niej, gdy modlił się Jezus, spływał po Nim krwawy pot. Brzegi tej skały otoczone są niskim metalowym ogrodzeniem z ciernia i ptakami wzlatującymi lub opadającymi w narożnikach. Przykucnęłam, dotknęłam skały. Chciałam aby moja ręka, dotyk jak najwięcej zapamiętał z tego miejsca, a serce by oddało należny mu pokłon.” – ukazujących jak silne emocje wywołuje możliwość podążania śladami Jezusa.

Autorka na którą  ta podróż wywarła głęboki wpływ postanowiła podzielić się tym z innymi. Podziw budzi iż kobieta wybrała się tak jako wolontariuszka, by swoją pomocą służyć w Starym Domu Polskim Sióstr Elżbietanek. Fakt ten sprawił, ze jeszcze głębiej mogła rozkoszować się ładowaniem swoich duchowych akumulatorów. To doskonała książka dla chcących wybrać się w podobną podróż, gdyż jest w niej wiele informacji dotyczących przygotowania się do wyjazdu i samego już pobytu na miejscu. Jesteś ciekawy jak skończyła się wycieczka pani Iwony na ziemi świętej przeczytaj ebook.

One comment on “Na skrzydłach Ducha Świętego – ebook o Jerozolimie
  1. Bardzo ciekawy ebook, polecam osobom, które chciałyby poznać historię/teraźniejszość Jerozolimy.
    Swoją drogą – cieszę się, że natrafiłem na ten wpis. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube