„Przyroda. Wybrane zagadnienia” Bogdan Kluczyński

Od dawien dawna człowiek interesował się otaczającym go światem. Zachwycając się pięknem przyrody często zastanawiamy się nad jego nieskończonością. Intryguję nas tak wiele zjawisk przyrody a o wielu jeszcze nawet nie mamy pojęcia. W książkach, czasopismach, filmach czy jeszcze na lekcjach przyrody – często padają słowa: Wszechświat, Ziemia, Środowisko . Jakie znaczenie mają te słowa i co tak w zasadzie one oznaczają? Co oprócz tego, że przyroda to nowy przedmiot wykładany w szkołach? Myślę, że na te i wiele innych równie interesujących zjawisk przyrodniczych i otaczającego nas świata roślin i zwierząt bardzo wyczerpującej odpowiedzi udzielił w swoim ebooku pt. „Przyroda. Wybrane zagadnienia” Bogdan Kluczyński i Iwona Jaszczuk. Jest to książka poświęcona zjawiskom przyrody nas otaczających. W 8 rozdziałach autorzy opisali szereg interesujących nas spraw dotyczących przyrody i środowiska, w którym żyjemy. Oto zagadnienia, których wyjaśnienia podjęli się w swoim ebooku autorzy: Słońce i przewidywane skutki kresu jego istnienia, Małe ciała Układu Słonecznego, niespodzianki klimatyczne i efekt cieplarniany, ochrona przyrody w Polsce, anomalie i deformacje w rozwoju oraz wiele innych ciekawych tematów z życia roślin i zwierząt.

Książka już ukazała się na rynku wydawniczym i będzie doskonałym oraz cennym źródłem wiedzy dla uczniów szkół średnich z rozszerzoną przyrodą oraz studentów nauk przyrodniczych. To książka, którą każdy z nas powinien posiadać w swoim księgozbiorze. Serdecznie polecam ebooka „przyroda. Wybrane zagadnienia” to cenne źródło informacji dla nas mieszkańców planety Ziemia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube