Dream to narkotyk, dzięki któremu zmusza się ludzi do rzeczy, jakich normalnie by nie zrobili.

Dream ok-horzNa rynku narkotyków pojawił się nowy specyfik o nazwie „Dream”. Jest to szczególnie niebezpieczna substancja, ponieważ można ją wykorzystać do sterowania zachowaniami innych ludzi.

-  Dream to narkotyk, dzięki któremu zmusza się ludzi do rzeczy, jakich normalnie by nie zrobili. Gangi wykorzystują jego moc do własnych celów. Szprycują tym ludzi, aby kradli, gwałcili, zabijali, a zarazem nie byli świadomi swoich czynów. To bardzo mocny, nadzwyczajny narkotyk. Jedna kropla kosztuje od tysiąca złotych w górę, w zależności od mocy. Nie podaje się tego byle komu i  dla zabawy, gdyż to bardzo drogi interes. Używa się go tylko i wyłącznie do określonego celu.

- Czyli podano nam to w określonym celu?

- Dokładnie. Nie wiemy dlaczego wam, ale wiemy w jakim celu. Mieliście zamordować dziewczynę, dokładnie Klaudię, jeśli się nie mylę?

Czy jednak bohaterowie książki Marcina Legawca, Kuba i Tomek, naprawdę są mordercami? Odpowiedź znajdziecie oczywiście w książce „Dream”.

Marcin Legawiec ukazuje osoby zaangażowane w narkobiznes jako współczesnych władców umysłów i podświadomości, którzy swoją władzę i możliwości wykorzystują do załatwiania najbrudniejszych spraw rękami niewinnych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube