Jesteśmy Liderami Własnego Życia

lider_wlasnego_zycia_largeNa półki księgarskie trafiła książka Aleksandry Jagodzińskiej „Lider własnego życia”. Jest to poradnik dla osób zajmujących się lub chcących zajmować się zawodowo  sprzedażą. Jego ważną cechą jest jednak to, że porady autorki nie prowadzą w stronę bezwzględnych metod zwiększania zysków ze sprzedaży, bez szacunku dla współpracowników i klientów. Postawa, jaką chce zainteresowanym pokazać Aleksandra Jagodzińska, jest postawą nasyconą empatią i życzliwością, ale też konsekwencją oraz wiernością wobec przyjętych zasad. Bo bycie liderem w pracy czy w życiu osobistym, to przede wszystkim potężna odpowiedzialność, odpowiedzialność za rodzinę, firmę, współpracowników i klientów oraz za siebie. Niektórzy mają naturalny dar przewodzenia innym, są tacy, którzy czasem z konieczności, poprzez awans zawodowy, muszą się tego nauczyć.

„Albo urodziliśmy się z umiejętnością liderowania, przebijania przez grupę i chęcią bycia zawsze w centrum uwagi, nie zapominając przy tym o innych, bo lider bez grupy to nie lider, albo bardzo pragniemy zostać liderem i zjadamy przysłowiową „bułkę z masłem”, nawet jeśli wolimy z margaryną, i uczymy się pilnie jak zostać liderem w praktyce i kierować swoją grupę ku najlepszemu! Ta zależność odnosi się również do naszego życia prywatnego, bo w tej kwestii nie ma odstępstw. Jeśli entuzjastycznie porywamy naszą grupę zwaną rodziną, potrafimy łączyć i integrować wszystkich, a do tego mamy świadomość własnego „ja” i tego, czego pragniemy, to śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy Liderami Własnego Życia!” pisze Aleksandra Jagodzińska.

Niezależnie, czy chcecie być przewodnikami w pracy, czy w rodzinie, warto sięgnąć po książkę „Lider własnego życia”.

https://www.youtube.com/watch?v=XmDClCFyfAs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube