Bunt, kontynuacja serii Wayward Pines autorstwa Blake’a Croucha

Obrazek artykułuJuż 27 sierpnia w księgarniach pojawi się Bunt, kontynuacja serii Wayward Pines autorstwa Blake’a Croucha. Jak potoczyły się dalsze losy agenta Ethana Burke’a? Czy teraz, gdy wie więcej niż inni, może czuć się wolny i szczęśliwy?

Wayward Pines ma nowego szeryfa – Ethana Burke’a. Niedawno na niego polowano, teraz to on rządzi. Pozornie. W rzeczywistości wykonuje rozkazy. Zresztą nie tylko on. Setki ukrytych kamer i mikrofonów sprawiają, że mieszkańcy czują obecność tajemniczego Wielkiego Brata. Większość żyje złudzeniami, jednak niektórzy już się domyślają, że wszystko jest tylko grą pozorów…

Druga część mrocznej serii Blake’a Croucha – podobnie jak pierwsza, Szum – trzyma w napięciu do ostatniej strony. Przeczytaj i przekonaj się o tym na własnej skórze!

Jest tylko jedna rzecz straszniejsza niż obłęd: świadomość, że jesteś przy zdrowych zmysłach…

W pierwszej części – Szumie – Agent specjalny Ethan Burke przybywa do Wayward Pines w stanie Idaho w poszukiwaniu dwóch zaginionych funkcjonariuszy. Tuż po tym, jak przekracza granice miasta, rozpędzona ciężarówka taranuje jego auto. Główny bohater budzi się bez dokumentów, telefonu i z zanikiem pamięci. Stopniowo, dzięki strzępkom wspomnień, przypomina sobie okoliczności wypadku i udaje się po pomoc do przeraźliwie idealnego miasteczka, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje… W głowie Ethana rodzi się pytanie: czy sam popadł w obłęd czy oszalał zamknięty wokół niego świat? Bohater ma nowy cel: przetrwać.

Kontynuacja serii – Bunt – jeszcze bardziej wprowadza nas w życie miasteczka Wayward Pines. Okazuje się, że nie wszyscy są marionetkami. Kto jednak jest wrogiem, a kto przyjacielem? Czy w mieście, gdzie wszystko jest grą pozorów, można komukolwiek zaufać?

Serial na podstawie trylogii „Wayward pines” w  reżyserii M. Night’a Shyamalan’a, autora kinowych hitów takich jak „Szósty Zmysły” czy „Osada”już niebawem trafi na ekrany widzów telewizji FOX. W rolę główną wcieli się nominowany do Oscara Matt Dillon, warto więc najpierw zapoznać się z pierwowzorami serialowych postaci.

W pakiecie taniej!

Na tydzień przed premierą, obie książki z serii Wayward Pines będzie można nabyć po obniżonej, atrakcyjnej cenie tylko w serwisie Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube