Cykl Demoniczny, najmocniejsza marka fantastyki, podbija serca fanów od lat

image003Cykl Demoniczny jest serią powieści fantasy autorstwa Petera V. Bretta,  której akcja toczy się w niesamowitym świecie wykreowanym przez pisarza.

To uniwersum, gdzie noc należy do demonów, które mordują każdego, kto po  zmroku znajdzie się poza bezpiecznym kręgiem runicznym. Malowany  człowiek, Pustynna Włócznia, Wojna w blasku dnia to tytuły, które  znalazły się na listach bestsellerów całego świata i zachwycają także  polskich czytelników.

Z dumą przedstawiamy nowe wydanie Wielkiego Bazaru, Złota Brayana  Petera V. Bretta, które jest już w księgarniach!

W Wielkim Bazarze zawarłem wszystko to, co kocham w Arlenie. Bez względu na to, czy jesteś nowym Czytelnikiem, czy też fanem serii, sądzę, że Wielki Bazar przypadnie ci do gustu.

Peter V. Brett

Nowe wydanie prozy Amerykanina ma też wyjątkowe dodatki, takie jak słownik krasjański, czyli coś, na co czytelnicy czekali ze zniecierpliwieniem oraz grymuar runiczny – wszystkie runy użyte do tej pory w powieściach wraz z krótkim opisem.

Wkrótce nowa, wyczekiwana powieść kultowego autora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube