Czyżby na pojawiła się nowa Katarzyna Grochola?

Kiedy wiosna nie nadchodziTaka myśl przemknęła mi przez głowę po przeczytaniu powieści „Kiedy wiosna nie nadchodzi” autorstwa  Anny Wysockiej- Kalkowskiej. Bohaterką jej książki jest trzydziestopięcioletnia Jud… przepraszam Julia, porzucona przez męża, osamotniona po śmierci rodziców… Uciekając od traumatycznych przeżyć angażuje się w pracę. Jest właścicielką dobrze prosperującej agencji reklamowej. Ma luksusową willę, tyle jednak, że mieszka w niej ze swoim smutkiem i coraz głębszym brakiem wiary w to, że mogłaby jeszcze kogoś pokochać. Czasami pomieszkuje z nią Weronika, oddana przyjaciółka Julii i jej prawa ręka w firmie. Weronika od dłuższego czasu próbuje nakłonić przyjaciółkę do złożenia pozwu rozwodowego, ta jednak nie może się zdecydować, ponieważ jest przekonana, że nadal kocha swojego męża, mimo tego, że Marcin od ośmiu lat przebywa w Stanach, a kontaktuje się z Julią telefonicznie. I sporadycznie.

Pewnego dnia w życiu Julii zajdą poważne zmiany, które można nazwać rewolucją. Czy dzięki nim kobieta stanie się szczęśliwa? Odpowiedź dostępna tylko dla tych, którzy sięgną po tę ciepłą i pełną zaskakujących zdarzeń historię.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube