Barwnie napisany debiut Adama Szewczyka – Nie martw się, to tylko życie

Czy zastanawiałeś się, jak wygląda świat po śmierci? Czy ciekawiło cię, co przeżywa człowiek żegnający się nagle z ziemskim życiem? Książka „Nie martw się, to tylko życie” Adama Szewczyka odpowiada na te i inne intrygujące pytania dotyczące każdego z nas. Autor rozsnuwa przed czytelnikiem całkiem odmienny obraz, tego co znajduje się po śmierci. Jest to obraz prosty, logiczny i zrozumiały, przez co staje się czytelnikowi jeszcze bliższy.

Okladka

Autor w swojej pozycji przybliża innowacyjne spojrzenie, na życie pozagrobowe opowiadając je historią Jakuba – przeciętnego urzędnika, z którego problemami może się zidentyfikować każdy z nas. Każdy z pięciu rozdziałów książki dopełniony odrobiną poezji przeprowadzi czytelnika przez kolejne przemiany głównego bohatera, któremu przyjdzie przebrnąć przez własne piekło i niebo przez wątpliwości, tęsknotę i marzenia.

Nie martw się, to tylko życie” to pozycja, obok której nie powinieneś przejść obojętnie. Jest to pozycja, po którą warto sięgnąć i do której z pewnością warto wracać.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube