Jak dostać się do 1% najlepiej zarabiających w czasach kryzysu?

jak_dostac_sie_do_1_najlepiej_zarabiajacych_w_czasach_kryzysu_largeJeżeli masz mniej niż 40 lat, należysz do pierwszego pokolenia ludzi, którzy nigdy nie otrzymają emerytury. Co więcej, praca, którą wykonujesz dzisiaj za 10 lat przestanie istnieć. Nie wierzysz? Spójrz na placówki bankowe i supermarkety, gdzie ludzi w kasach zastępują automaty. Gdybyś 10 lat temu usłyszał, że przy płaceniu za bułki i mleko będzie Cię obsługiwał robot, nie uwierzyłbyś w to. To co usłysz teraz zszokuje Cię jeszcze bardziej, ale ten sam los czeka przedstawicieli handlowych, marketingowców, księgowych, tłumaczy, analityków finansowych i dziesiątki innych zawodów, które dziś wydają Ci się bezpieczne. Postępująca komputeryzacja wszystkich dziedzin życia powoduje, że czy tego chcesz czy nie, zmiany będą dotyczyć również Ciebie. Jeżeli dziś nie podejmiesz żadnych kroków, za 10 lat dołączysz do rzeszy bezrobotnych, nawet jeśli teraz cieszysz się dobrze płatną posadą wykwalifikowanego specjalisty. W chwili gdy czytasz te słowa istnieją już komputerowi analitycy danych, sieć Domino’s Pizza „zatrudnia” drony w charakterze dostawców pizzy, a w Chinach deweloper budowlany Win Sun wydrukował pierwszy na świecie blok mieszkalny za pomocą gigantycznej drukarki 3D, rzucając blady strach na inżynierów, budowlańców i pracowników fizycznych. Czy dostrzegłeś już fakt, że żyjemy w czasach, w których błyskawicznie zmieniają się reguły gry zwanej „zarabianie pieniędzy”?

Zanim w ogóle pomyślisz o wysokich zarobkach, ważne byś najpierw poznał realia świata w którym niewiarygodny postęp technologiczny, zbiega się w czasie ze wzrostem bezrobocia i nadciągającym załamaniem obecnego systemu finansowego. Telewizja i nagłówki portali internetowych codziennie straszą nas kryzysami strefy euro, kryzysami zadłużenia, kryzysami politycznymi, walutowymi i dziesiątkami innych. Niestety nie jest to już tylko tanie poszukiwanie sensacji, a przedsmak większych zmian, jakie nas czekają i które zdarzały się już wielokrotnie w historii ludzkości.
Pewnie zadajesz sobie teraz pytania: „Czy w takich warunkach będę jeszcze mógł zarabiać godziwe pieniądze i nie martwić się o jutro?” „Czy będę w stanie założyć rodzinę i zapewnić jej członkom życie o jakim marzą”? „Czy będę mógł wykonywać pracę, którą kocham i która przyniesie mi profity?” Zaskoczę Cię, ale odpowiedź brzmi „TAK”. Co więcej na przekór temu co przeczytałeś wcześniej, czasy w których żyjesz są najlepszymi z możliwych, jeśli chodzi o liczbę sposobności do zarobienia dużych pieniędzy. Paradoksem XXI wieku jest to, że oferuje on ocean możliwości, który dla jednej połowy ludzkości pozostaje niewidoczny, a druga część się w nim topi. Tylko kilka procent ludzi potrafi surfować po jego falach, tworząc dobrobyt dla siebie i swojego otoczenia. O tym jak dołączyć do tej grupy ludzi, będzie ta książka.

1. Jak nie zostać niewolnikiem systemu?
2. Pułapki w drodze do bogactwa.
3. Skąd czerpać wiedzę, która pomoże stać Ci stanąć finansowo na nogi?
4. Jak odseparować ziarno od plew ?
5. Twoja świadomość funkcjonowania świata – pierwszy krok do zarabiania prawdziwych pieniędzy.
6. Jak trudno jest dostać się do 1% najbogatszych ludzi w Twoim kraju?
7. Przestań narzekać!
8. Wypełnij pustkę działaniem.
9. Specjalizacja – Twój klucz do bogactwa.
10. Nawyki ze szkoły – ukryty sabotażysta Twoich finansów.
11. Największy sabotażysta sukcesu w Twoim dorosłym życiu
12. Jak zamienić złe nawyki zawodowe w dobre?.
13. Jak i dlaczego wyrwać się ze szponów korporacji?
14. Dlaczego „inni” nie mają racji?
15. Fachowi doradcy – sekret królów.
16. 6 branż przyszłości, w których zarobisz ogromne pieniądze.
17. Czas – Twoje najważniejsze aktywo inwestycyjne
18. 5 sekretów wyboru profesji, która przyniesie Ci wysokie dochody i wolność finansową.
19. Legalna organizacja mafijna, która codziennie drenuje Twoje finanse. Czym jest i jak się przed nią bronić?
20. O czym wie grupa 1% najbogatszych, a czego nie wie grupa 10% zamożnych
21. 4 najgorsze nawyki, które przeszkadzają w osiągnięciu bogactwa
22. 3 największe mity o bogactwie
23. Twoje wewnętrzne „NIE” – czym jest i jak je pokonać?
24. Pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć zanim pójdziesz dalej
25. Najważniejsza umiejętność w biznesie.
26. Niepopularna, ale piekielnie skuteczna zasada zarabiania dużych pieniędzy
27. Dlaczego warto uczyć się języków?

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube