Naucz się kreować swoje życie wg poradnika Violetty Wróblewskiej

Żyć prawdziwie, to żyć w sposób refleksyjny i kroczyć cały czas naprzód, przekraczając to wszystko, co w nas trudne. Twoje życie służy ci głównie po to, abyś je mądrze i świadomie przeżywał. Abyś żył dla siebie i innych, a nie tylko istniał, przyglądał się życiu innych lub żył ich życiem. Zacznij od dzisiaj żyć pełnią życia, tak abyś później nie żałował żadnej z chwil.

d7703a51f7046c61ebb3b123ae30bd81Kiedy rzeczywistość zaczyna cię przytłaczać, czujesz się wypalony zawodowo, nie wiesz, która drogą iść, gdzie możesz znaleźć Boga i czy religia ma sens, nie potrafisz się odstresować, jesteś niewolnikiem czasu, a twoja dieta pozostawia wiele do życzenia – czas sięgnąć po książkę Violetty Wróblewskiej Życie i zdrowie masz tylko jedno”. Poradnik ten jest jak bomba energetyczna w postaci koktajlu ze zdrowych owoców! Kiedy zapoznasz się z książką – poczujesz, że twoje życie już nigdy nie będzie takie samo, a ty masz chęć i siłę, by je zmieniać. Autorka zaraża pozytywną energią, choć nie omija także spraw trudnych. Radzi, jak myśleć i działać pozytywnie, jak zmieniać swoje życie, jak niwelować wszelkie negatywne rzeczy – a robi to, dzieląc się swoją wiedzą zawartą w 34 rozdziałach niniejszej publikacji. Na co dzień Violetta Wróblewska pracuje jako psycholog, trener rozwoju osobistego, coach, nauczyciel akademicki. Jest także popularyzatorką zdrowych stylów życia, a także twórczynią psychomedduchowości, czyli wykorzystania indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych z zakresu psychologii, duchowości i medycyny w prowadzeniu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube