Kolejne przygody Emmy Dżej Blum

To ja. Emma Dżej Blum. Emma po babci. Dżej? Właściwie trudno wyjaśnić. Rodziców poniosła fantazja. Fani agenta 007 nadali mi takie oto drugie imię…

Przeszłam długą drogę, szukając szczęścia. Już wydawałoby się, że je mam, ale rozprysło się na milion kawałków. Rozprysło i zraniło jak mój pierwszy partner – przedstawia się na pierwszej stronie bohaterka książki „Uciec od siebie, czyli Oni i Dżej”.

nasilowskaPo pierwszym nieudanym związku przyszedł drugi i trzeci. W końcu Emma znajduje szczęście w ramionach Normana. Jednak i on oszuka ją i porzuci. Ból kolejnej uczuciowej porażki spowoduje, że Emma przeistoczy się w Dżej, kobietę wampa, korzystającą maksymalnie z życia, co w jej przypadku oznacza duże ilości alkoholu i ryzykowny seks. Bo Emma szuka miłości, a kiedy jej nie znajduje, ucieka od siebie i zamienia się w hedonistyczną Dżej.

„Uciec od siebie, czyli Oni i Dżej” to powieść obyczajowa, która przedstawia świat powierzchownych wartości, w którym zaburzona osobowościowo, niedowartościowana współczesna kobieta, marzy i szuka prawdziwej, głębokiej miłości. Ale czy można znaleźć jakąkolwiek głębię w kałuży?

Zainteresowanych odsyłam do lektury –
http://tylkorelaks.pl/607-uciec-od-siebie-czyli-oni-i-dzej-9788379006137.html

Zapisz

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook
  • YouTube